Кодекс віце-президента ICC Ukraine

UKRAINE INTERNATIONAL CHAMBER OF COMMERCE

The world business organization 

Кодекс

підприємницької честі та корпоративної етики

Віце-президента (на громадських засадах)

Українського національного комітету

Міжнародної торгової палати

(основні положення)

ПРИНЦИПИ ДІЛОВОЇ ПОВЕДІНКИ

Віце-президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) - це особа, яка взяла на себе зобов’язання перед спільнотою учасників ICC Ukraine щодо:

Знання структури та історії головних досягнень ICC Ukraine та головної штаб-квартири у Парижі . Це стосується знання головних аспектів та дат впровадження:

  • - шаблону міжнародного договору купівлі/продажу;
  • - введення документарних акредитивів;
  • - INCOTERMS;
  • - Міжнародного арбітражного суду;
  • - Бюро протидії комерційним злочинам та корупції;
  • - Бюро фінансових розслідувань;
  • - Пріоритетних напрямів діяльності.

Створення та/або виконання функцій керівника відповідної Комісії ICC Ukraine. Віце-президент ICC Ukraine є головним проектним менеджером щодо розгляду питань, що входять до кола його компетенції. Для забезпечення принципів самоврядності Міжнародної торгової палати та експертності, самостійно проводить відбір учасників відповідної Комісії ICC Ukraine та забезпечує необхідний рівень для розгляду відповідних питань.

Сприяння збільшення кількості підприємств-учасників ICC Ukraine. . Для цього проводить відповідну роботу по просуванню послуг ICC Ukraine, щоквартально надає Правлінню письмовий звіт щодо проведених перемовин та просвітницької роботи, а також участі у фінансуванні ICC Ukraine.

Взаємодії з Регіональними представництвами та Проектним офісом ICC Ukraine. Віце-президент - це представник керівного органу управління ICC Ukraine, який зацікавлений у розвитку інституту Регіональних представництв та підтримки їх положення у регіоні.

Віце-президент в регіоні проводить свою діяльність тільки при взаємодії з керівником Регіонального представництва і може діяти самостійно тільки при зверненні, з вказаними темами, до керівника Регіонального представництва та отриманні його згоди.

Поваги прав інших Віце-президентів в частині їх повноважень та сприяє ефективній взаємодії. У разі виникнення питань у сфері повноважень іншого Віце-президента, запросити його до співпраці та повідомити Президента ICC Ukraine щодо виникнення такої ситуації.

Дотримується наступних правил:

Законність починається з мене. Правові методи та підходи у своїй діяльності  - це повага до себе.

Найважливіший капітал – це репутація. Прозорість, матеріальна та моральна відповідальність перед партнерами та споживачами.

Будувати, а не руйнувати. Сприяння розвитку культури, освіти, науки, захист навколишнього середовища, обов’язкова сплата податків.

Цінувати джерела успіху. Забезпечення гідних умов праці своїм співробітникам. Твій споживач – це інвестор, твій партнер та клієнт – складові процвітання.

Відкритий доступ до інформації. Відкрите ведення справ та інформаційний обмін з урахуванням норм конфіденційності між усіма учасниками ринку.

Повага до угоди. Дотримання договірних зобов’язань  - здобуття доброго імені, надійної репутації, міцних ділових відносин за принципами поваги та довіри.

Добросовісна конкуренція. Чесна конкурентна боротьба виключно на перевагах своєї продукції і послуг, взаємоповазі конкурентів, відмові від незаконних методів ведення справ.

Відмова від підкупу в діловій практиці. Відмова від підкупу, корупції незаконного впливу на рішення судових, правоохоронних чи інших офіційних органів задля досягнення своїх корпоративних цілей.

Розв’язання спорів правовим шляхом. Відмова від використання незаконних способів відстоювання економічних інтересів, вирішення конфліктних ситуацій, пов’язаних з насильством.

Забезпечення сталого розвитку. Забезпечення збалансованого рішення соціально-економічних завдань і проблем збереження природоресурсного потенціалу з метою задоволення потреб сучасних та майбутніх поколінь.

Підприємства, організації та приватні підприємці – Віце-президенти ICC Ukraine, які приєдналися до цього Кодексу, беруть на себе добровільні зобов’язання щодо дотримання викладених у ньому норм та принципів ділової поведінки у своїй повсякденній діяльності, визнають їх частиною ділової культури свого бізнесу.

Дивіться також

Контакти
Контакти
12 квітня 2020
139
0
Статут ICC
Статут ICC
12 квітня 2020
149
0