Завершується підготовка типового контракту ICC міжнародної купівлі-продажу товарів

Робоча група Асоціації експортерів та імпортерів на базі ICC Ukraine закінчує роботу над новим ТИПОВИМ КОНТРАКТОМ МТП МІЖНАРОДНОЇ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ (публікація МТП №811).

Це абсолютно новий драфт ЗЕД-контракту на поставку виробленої продукції, який вже включає в собі останні зміни уніфікованої практики укладання та виконання зовнішньоекономічних контрактів, у тому числі із застосуванням редакції правил Інкотермс-2020 на наступні 10 років.

В новій публікації багато цікавої інформації: сам драфт типового контракту (Загальні та Особливі умови), який вже можна застосовувати з 2020 року на практиці всім суб’єктам ЗЕД та численні додатки до нього, у тому числі пояснення до нової редакції правил Інкотермс 2020, Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів 1980 року, пояснення Секретаріату ЮНСІТРАЛ щодо Віденської конвенції 1980 року, зразки заповнення контраку тощо.

Через два тижні можна подавати попередні заявки на придбання публікації МТП № 811 на офіційному сайті www.incoterms2020.com.ua.

Попередня дата виходу нового контракту – кінець червня 2020 року.

Беручи до уваги події, які ми з вами пережили у зв’язку з COVID-19, а також ажіотажем в українському бізнес-середовищі навколо «старої» теми форс-мажору, кожен замовник Типового контракту МТП міжнародної купівлі-продажу товарів отримає БЕЗКОШТОВНО українську версію оновленої публікації МТП (публ. МТП № 650) «Застереження МТП 2003 про форс-мажор та Застереження МТП 2003 про ускладнення», яка значно допоможе бізнесу при складанні ЗЕД-контракту в тій його частині, яка стосується форс-мажорного застереження або застереження про ускладнення.