Віце-президент по роботі з іноземними інвесторами Едуард Хідіров провів низку регіональних зустрічей

За дорученням очільника ІСС Ukraine Володимира Щелкунова Віце-Президент палати Едуард Хідіров відвідав промислові українські міста Харків та Дніпро. Регіональні представництва організували зустрічі з представниками влади, ділових кіл. Робочий візит відбувся в рамках Програми впровадження на ринку України провідних технологій у сфері енергоефективності, екології та інноваційної політики, що просувається ICC UKRAINE. В Дніпрі Віце-Президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати з питань співпраці з іноземними інвесторами Едуард Хідіров взяв участь у зустріч в міській раді з Олексієм Бурікою, позаштатним радником мера Дніпра з питань капітального будівництва.

Також зустрічі з інвестиційними колами у м. Дніпрі відбулися в офісі регіонального представництва ІСС Ukraine. На запрошення його керівника Миколи Царенка до обговорення долучилися представники інвестиційного офісу – “Агентства розвитку Дніпра”, зокрема заступник директора з бізнес-проектів Олександром Каплієм та заступник директора з проектів розвитку індустріального парку Дмитром Хорішом.

Гості отримали можливість ознайомитися з інвестиційними можливостями міського проекту — індустріальний парк «Innovation Forpost», будівництвом в місті сучасного сміттєпереробного комплексу із застосуванням новітніх технологій.

За словами директора “Агентства розвитку Дніпра” Володимира Панченка були обговорені етапи залучення партнерів та інвесторів в Дніпровський ІП.

В свою чергу Едуард Хідіров запевнив, що центральний офіс ІСС Ukraine і надалі буде сприяти Проектній роботі в регіонах.