Щодо робочої зустрічі з представником WANO

В рамках Програми впровадження на ринку України провідних технологій у сфері енергоефективності та екології, що просувається ICC UKRAINE, після завершення проведених, вперше в світовій практиці, виробничих випробувань приладів електронної водопідготовки ”HYDROFLOW” на діючому технологічному обладнанні найбільшої в Європі Запорізької АЕС, відбулася зустріч делегації ICC UKRAINE на чолі з Віце-Президентом п.Олександром Андріановим с Представником WANO на Запорізькій АЕС Володимиром Бронніковим.

WANO (World Association of Nuclear Operators– Всесвітня асоціація організацій, що експлуатують атомні електростанції, є найвідомішою авторитетною організацією, головною ідеєю якої є об’єднання зусиль операторів АЕС для підвищення безпеки та надійності діючих атомних електростанцій в усьому світі.

WANO виконує свої функції на основі добровільного обміну інформацією щодо подій на станціях, порівняння досягнутих результатів та обміну передовим досвідом експлуатації.

Під час зустрічі члени делегації ICC UKRAINE ознайомили п. В. Броннікова з технологією ”HYDROFLOW” та підсумками її випробувань на діючому технологічному обладнанні Запорізької АЕС, поділилися своїм баченням щодо поширення цього перспективного обладнання на інших атомних електростанціях.

У свою чергу, Представник WANO п. В.Бронніков виказав зацікавленість у потенційній можливості застосування обладнання ”HYDROFLOW” на атомних електростанціях та поширенні інформації щодо його використання серед широкого кола профільних фахівців в усьому світі.

Учасники зустрічі узгодили подальші дій щодо приведення інформації з підсумків випробувань обладнання ”HYDROFLOW” на Запорізькій АЕС до певних існуючих стандартів, які дозволять розповсюдити її серед фахівців організацій, що входять до складу WANO.

Технологія електронної водопідготовки”HYDROFLOW” вже 30 років, з беззаперечним успіхом та економічною ефективністю, використовується у 71 країні світу, дозволяючи суттєво підвищувати ресурс технологічного обладнання, знижувати витрати на виробництво електричної енергії та ремонти, зберігати енергетичний ресурс та зменшувати негативний вплив діяльності електростанцій на довкілля.

Нагадаємо, що 17 жовтня 2018 р. в ICC UKRAINE, відбулася Презентація-семінар «Застосування системи електронної водопідготовки «HYDROFLOW», у якій взяли участь Президент та Віце-президенти ICC Ukraine, керівники регіональних представництв, голови комісій та запрошені технічні експерти.

Завдяки системній роботі та розгалуженій системі ділових зв’язків ICC UKRAINE, її авторитету серед керівників великого бізнесу, відбулися зустрічі делегацій ICC UKRAINE із керівництвом флагманських компаній України – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПрАТ «Полтавський ГЗК», ПрАТ «Оболонь», АТ «Запорізький завод феросплавів», ПрАТ «Мотор Січ», ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат» та іншими підприємствами реального сектору української економіки, на яких почалися роботи з практичного впровадження технології електронної водопідготовки «HYDROFLOW».

ICC UKRAINE запрошує до співробітництва у сфері екології та енергозбереження усі зацікавлені підприємства, організації та установи.