Щодо робочої зустрічі на Побузькому феронікелевому комбінаті

В рамках Програми впровадження на ринку України провідних технологій у сфері енергоефективності та екології, що просувається ICC UKRAINE, відбулася робоча поїздка делегації ICC UKRAINE на чолі з п.Олександром Бережецьким до одного з провідних металургійних підприємств України – Побузького феронікелевого комбінату (Кировоградська обл.).

До складу делегації ICC UKRAINE також увійшли провідні вчені електрометалурги-практики з Національної металургійної Академії України

– доктор технічних наук, професор, двічі Лауреат Державної премії України Анатолій Овчарук та ст. викладач Академії Анатолій Безуглий.

Представники ICC UKRAINE ознайомили технічних керівників комбінату з принципами дії обладнання ”HYDROFLOW”, його технічними, економічними та екологічними перевагами перед іншими засобами водопідготовки, продемонстрували фото та відеоматеріали з підсумками його практичного впровадження на інших підприємствах електрометалургійної галузі.

Учасники зустрічі провели обговорення можливостей запропонованої технології в умовах працюючого електрометалургійного обладнання, методів оцінки його ефективності та перспектив практичного впровадження на комбінаті. Проміжним підсумком спілкування стала домовленість сторін вивчити задані питання та повернутися до їх обговорення найближчим часом.

Візит спільної делегації ICC UKRAINE у такому складі продовжив практику залучення до вирішення практичних питань застосування обладнання ”HYDROFLOW” на виробничих підприємствах провідних галузевих науковців-практиків.

Технологія електронної водопідготовки ”HYDROFLOW” вже 30 років, з беззаперечним успіхом та економічною ефективністю, використовується у 71 країні світу, дозволяючи суттєво підвищувати ресурс технологічного обладнання, знижувати витрати виробництва та ремонтів, зменшувати негативний вплив діяльності підприємств на довкілля.

Нагадаємо, що 17 жовтня 2018 р. в ICC UKRAINE, відбулася Презентація-семінар «Застосування системи електронної водопідготовки «HYDROFLOW», у якій взяли участь Президент та Віце-президенти ICC Ukraine, керівники регіональних представництв, голови комісій та запрошені технічні експерти.

Завдяки системній роботі та розгалуженій системі ділових зв’язків ICC UKRAINE, її авторитету серед керівників великого бізнесу, відбулися зустрічі делегацій ICC UKRAINE із керівництвом флагманських компаній України – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПрАТ «Полтавський ГЗК», ПрАТ «Оболонь», АТ «Запорізький завод феросплавів», ПрАТ «Мотор Січ», ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат» та іншими підприємствами реального сектору української економіки, на яких почалися роботи з практичного впровадження технології електронної водопідготовки «HYDROFLOW».

ICC UKRAINE запрошує до співробітництва у сфері екології та енергозбереження усі зацікавлені підприємства, організації та установи.