Щодо початку випробувань обладнання “Hydroflow” в ВП «Запорізька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом»

В рамках Програми впровадження на ринку України провідних технологій у сфері енергоефективності та екології, що просувається ICC UKRAINE, 23 грудня 2019р., згідно затвердженої Програми, вперше в світовій практиці, розпочалися виробничі випробування приладів електронної водопідготовки ”HYDROFLOW” на діючому технологічному обладнанні найбільшої в Європі Запорізької АЕС.

Запуску випробувань передував великий підготовчий етап, що складався з багатьох зустрічей, консультацій та нарад з технічним керівництвом та фахівцями ДП НАЕК “Енергоатом” і Запорізької АЕС, розробки та затвердження Програми випробувань, підбору та монтажу обладнання. Весь комплекс робіт з організації та запуску виробничих випробувань виконувався групою фахівців компаній “Гідрофлоу Україна” та “САВ КОМПЛЕКТ” під загальним керівництвом та за безпосередньої участі Віце-Президента ICC UKRAINE Олександр Андріанова.

За підсумками розпочатих 23 грудня 2019р. виробничих випробувань, що триватимуть 3 місяці, прийматиметься рішення щодо подальшого практичного використання приладів ”HYDROFLOW” на об’єктах ДП НАЕК “ЕНЕРГОАТОМ” більшої потужності та ступеню відповідальності.

Технологія електронної водопідготовки ”HYDROFLOW” вже багато років, з беззаперечним успіхом та економічною ефективністю, використовується у багатьох 71 країні світу, дозволяючи суттєво підвищити ресурс технологічного обладнання, знизити витрати на виробництво електричної енергії та ремонти, зберегти енергетичний ресурс та зменшити негативний вплив діяльності електростанцій на довкілля.

Нагадаємо, що 17 жовтня 2018 р. в ICC UKRAINE, відбулася Презентація-семінар «Застосування системи електронної водопідготовки «HYDROFLOW», у якій взяли участь Віце-президенти ICC Ukraine, керівники регіональних представництв, голови комісій та запрошені технічні експерти.

Завдяки системный роботы та розгалуженій системі ділових зв’язків ICC UKRAINE, її авторитету серед керівників великого бізнесу, відбулися зустрічі делегацій ICC UKRAINE із керівництвом флагманських компаній України – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПрАТ «Полтавський ГЗК», ПрАТ «Оболонь», ПрАТ «Запорізький завод феросплавів», ПрАТ «Мотор Січ», ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат» та іншими підприємствами реального сектору української економіки, на яких почалися роботи з практичного впровадження технології електронної водопідготовки «HYDROFLOW».

ICC UKRAINE запрошує до співробітництва у сфері екології та енергозбереження усі зацікавлені підприємства, організації та установи.