Проект «ЕКОНАНОБУД» – дорожньо-будівельні матеріали нового покоління
В Херсоні відбулася робоча зустріч керівника Херсонського представництва ICC Ukraine Хоменка А.С., радника Президента з питань реклами та зв’язків з громадськістю ICC Ukraine та директора компанії «Укрфільмресурс» Квасової О.В. з головою ради директорів групи компаній «West-East group» і директором компанії «Захід-Схід Консалтинг» Андросюком Ю.Є. стосовно впровадження проекту «ЕкоНаноБуд».
Майже два роки тому West-East group закінчило розробку та сертифікацію надсучасної технології виробництва дорожньо-будівельних полімерних матеріалів нового покоління – наноасфальтобетонів (з полімерним в’яжучим на основі сірки). В результаті, Україна стала п’ятою країною в світі, що є власником запатентованих аналогічних технологій, які активно використовуються в США, Канаді, Польщі та Росії.
Експерти ICC Ukraine на черговому засіданні Експертної ради, яке відбулося 19 лютого 2020 року в Києві, встановили, що технологія наноасфальтобетонів (сіркоасфальтобетонів) у рази перевершує традиційні цементобетони та бітумні асфальтобетони за основними якісними характеристиками: міцністю, довговічністю, екологічністю, енергоефективністю, при цьому технологія значно дешевша за собівартістю та простіша у застосуванні. Це дозволить щорічно економити мільярди гривень державних коштів. Додаткова перевага – переробка мільйонів тон промислових відходів у якості сировини.
Таким чином, проект «ЕкоНаноБуд», по впровадженню дорожньо-будівельних матеріалів нового покоління із сіркополімерів, є дійсно амбітним та має усі три базових аспекти стратегії сталого розвитку:
- Економічний:
- суттєво покращується якість та довговічність інфраструктурних об’єктів;
- швидше реалізуються проекти завдяки скороченню термінів будівництва;
- заощаджуються мільярди гривень бюджетних коштів.
- Соціальний:
- створюються сотні нових робочих місць для молодих технічних спеціалістів та екологів;
- розвиваються інноваційні високотехнологічні підприємства;
- покращуються умови праці.
- Екологічний:
- вирішуються глобальні проблеми утилізації – переробляються великі об’єми (мільони тон) промислових відходів;
- впроваджуються нові екологічно безпечні виробництва (нуль викидів CO2).
Результатом зустрічі в Херсоні є сприяння Херсонським представництвом ICC Ukraine впровадженню проекту «ЕкоНаноБуд» шляхом укладання партнерських договорів.