Навіщо Києву Центр місцевого самоврядування?

Центр місцевого самоврядування - як центр комунікації, є частиною культурного коду міста

Без центру місцевого самоврядування або інших чудових громадських місць, просторів і форумів не було б дійсно великих міст. 

Такі публічні простори представляють славетні міста так, як Ейфелева вежа представляє Париж. 

Тисячі людей збираються там для співпраці, спільнодії та співтворчості.

Комунікація - це дуже велика несправедливо недооцінена цінність якою варто дорожити. 

Дійсно, великі громадські простори можуть стати всесвітньо відомими, перетворившись на одну з найбільш відвідуваних туристичних визначних пам'яток міста. 

Центр місцевого самоврядування - частина неповторної ідентичності міста

Центри місцевого самоврядування виступають частиною неповторної ідентичності міста, адже саме там збираються найбільш активні та креативні люди. 

Люди які живуть і працюють у громаді, для та заради громади, для улюбленого міста. Люди які є не тільки експертами, а й частиною міста, представниками певних районів міста. 

Гостинний двір - це особливе для кожного киянина місце. Місце яке прищеплює спільне відчуття долученості до чогось важливого, відчуття гордості та відповідальності за долю міста. 

Місце яке залучає до спільної відданості місту, та сприятиме командній роботі для збереження його культурного надбання та економічного розвитку.

Центр місцевого самоврядування - місце вигідне місту економічно

Центри місцевого самоврядування є чудовими місцями, які мають багато реальних та вимірюваних економічних вигод. 

Центр місцевого самоврядування може стати основним каталізатором для економічного зростання через надання нових можливостей для дрібного підприємництва. 

Велика кількість підприємців допоможуть значно оживити центр міста, стимулюючи розвиток не тільки туристичної інфраструктури, а й сфери послуг, ну і звичайно музеїв, бібліотек та спортивної інфраструктури. 

Створення Центру сприятиме створенню та розвитку громадських місць для прогулянок, зібрань та відпочинку, що може принести користь місту в економічному плані. 

Центр місцевого самоврядування допоможе довкіллю

Центр самоврядування має також і екологічні переваги, оскільки може стати місцем збору всіх екоекспертів міста, які об'єднавшись будуть здатних розробити проекти які значно полегшать життя в місті вцілому, а не лише в окремому районі на окремому обєкті. 

Разом вони отримають можливість спроектувати та створити нові парки, сквери та “зелені” громадські простори.