"Ми підтримаємо будь-яку ініціативу, яка в цих важких умовах підтримає бізнес", – Володимир Щелкунов президент ІСС UKRAINE

ICC Ukraine разом з Адвокатським об»єднанням Barristers створює Комітет із захисту бізнесу, діяльність якого спрямована на забезпечення членів УНК МТП у кримінальних та адміністративних провадженнях. Адвокати Barristers які представлені в Комітеті, на безоплатній основі в порядку client-care program здійснюватимуть юридичний супровід невідкладних слідчих (розшукових), або інших процесуальних дій на випадок їх проведення стосовно членів палати органами досудового розслідування.

ICC Ukraine Newsletters попросив прокоментувати ініціативу Президента ІСС Ukraine Володимира Щелкунова.

«По суті ІСС Ukraine запроваджує інструмент юридичної підтримки бізнесу, що особливо важливо, в умовах карантинних обмежень. Ситуація і так важка. Уявити як компаніям доводиться розв’язувати проблеми, коли такі виникають дуже важко. В обмеженому режимі працюють суди, дозвільні інституції, в онлайн режимі юридичні фірми. Тобто в цих умовах, коли виникає конфліктна ситуація компанії є куди звернутися за першочерговою консультацією, отримати пораду. Адвокатське об»єднання Barristers – компанія з дуже відомим і бездоганним ім»ям. Вони стали нашими членами, і одразу виступили з цією ініціативою. А паралельно юристи Barristers активно працюють у захисті бізнесу в умовах карантину, надають чисельні послуги компаніям які постраждали в силу об»єктивних причин, допомагають безкоштовно лікарським та медичним установам, які залучені в боротьбі з епідемією. Ми підтримуємо будь-яку ініціативу, яка в цих важких умовах підтримає бізнес.”