Команда ІСС UKRAINE взяла активну участь в українсько-турецькому діловому форумі

Понад 200 компаній як з української так і з турецької сторони зустрілися для налагодження продуктивних бізнес-зв’язків та взаємовигідної співпраці.

Турецька делегація була представлена багатьма відомими турецькими підприємствами, безпосередньо був присутній віце-президент турецько-української асоціації бізнесменів Алі Булут ( TUID).

Туреччина є стратегічним партнером для України, а зростаюча динаміка товарообігу, який на сьогодні становить близько 4 млрд доларів, ставить для нас нову мету – досягти у найближчі роки товарообігу 10 млрд. дол.

В Форумі взяли участь Президент України Володимир Зеленський та його турецький колега Реджеп Ердоган.

За словами Володимира Олексанровича, зараз ведеться робота по залученню турецьких інвестицій в країну, насамперед це сфера інфраструктура, металургія тощо. Подібний форум проходив 10 років тому.

Лідери обох країн сьогодні підписали ряд важливих документів, серед яких угода про військове співробітництво, транспортування каспійського газу тощо.

ICC Ukraine системно бере участь у налагодженні тісних взаємовигідних ділових контактів між українським та турецьким бізнесом. УНК МТП вважає Туреччину важливим партером на міжнародному ринку та всіляко надає допомогу турецьким компаніям в Україні.

За ініціативи Надзвичайного та Повноважного Посла України в Туреччині пана А.Сибіги та ICC Ukraine планується проведення бізнес форуму вже в Туреччині.