Хакери "зламали" Twitter аккаунти "зірок"

Twitter пережив безпрецедентний злам в середу, коли біткойн-шахраї відправили серію твітів з офіційних акаунтів Apple, Uber, Джо Байдена, Ілона Маска і сотень інших, зібравши понад 100 000 доларів і піднявши питання безпеки для платформи соціальних мереж.

З'являючись на декількох акаунтах протягом декількох хвилин, різні твіти обіцяли користувачам, що власники акаунтів подвоять пожертвування від будь-якого, хто відправить кошти на біткойн-адреса.

Відповідно до Blockchain.com, більше 100 000 доларів було отримано за цією адресою приблизно через годину після першого злому, який, мабуть, обдурив щонайменше 313 користувачів.

Деякі з цих твітів були видалені, імовірно реальними власниками аккаунтів, тільки для того, щоб подібні знову з'явилися незабаром після цього, припускаючи, що хакери продовжували контролювати акаунти.

Twitter повідомив користувачам, що вони "можуть бути не в змозі змінити або скинути свій пароль, поки ми розглядаємо цей інцидент". Його акції впали більш ніж на 4% в ході торгів в неробочий час.

Один твіт з акаунта містера Маска, головного виконавчого директора Tesla, сказав: "Відчуваю себе чудово, подвоюючи всі платежі, надіслані на мій BTC-адреса. Ви надсилаєте 1000 доларів, а я повертаю 2000!"

Дивіться також

Разгромная победа на хакатоне Технології
CISO як послуга Цифровізація
CISO як послуга
16 травня 2020
16
0