Керівництво Громадської Ради при Державіаслужбі України змінює формат своїх засідань

В Києві. відбулася нарада керівництва громадської ради на якій були присутні: голова ГР – Петро Липовенко, заступник голови, він же голова комісії з питань спрощення формальностей та мультимодальних перевезень – Віктор Яценко та голови усіх комісій. Основні питання, які обговорювались, це діяльність ГР та формат проведення засідань в умовах адаптивного карантину Covid-19, що продовжується в невизначений термін. Зокрема:

  •  можливості дистанційного проведення засідання ГР та комісій;
  •  звернення ГР до ЦОВВ щодо можливості допомоги Держави авіапідприємствам в період карантину та виходу із нього;
  •  безумовне забезпечення безпеки в авіації в таких надзвичайних умовах ;
  •  інформування учасників ГР щодо діяльності ГР та комісій на сайті Державіаслужби України.

Пропозиції присутніх представників ГР були підтримані керівництвом Державіаслуби України та вирішено:

  1. Звернутися листом в Державіаслужбу України з проханням виділяти для засідань приміщення, обладнане відповідними системами та визначити меседжер для проведення онлайн конференцій ГР.
  2. Секретаріату ГР погодити процедуру проведення онлайн конференцій та внести доповнення в регламент ГР. (в регламенті описана можливість електронної форми голосування, а не проведення онлайн засідання ГР).
  3. Секретаріату та головам комісій провести аналіз планів роботи та відкорегувати терміни виконання заходів, які викликані карантинними заходами.
  4. Для публічності та висвітлення діяльності ГР та її комісій в період між нарадами – звернутися до керівництва ДАСУ з пропозицією оптимізувати структуру сайту ДАСУ з можливістю публікації інформації ГР у виділеному розділі сайту ГР.

В ГР при Державіаслужбі Віктор Яценко представляє асоціацію «Укрзовніштранс» давнього партнера і засновника ІСС Ukraine.