ІСС UKRAINE провів онлайн семінар на тему «Програма Кредитування 5-7-9»

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати провів семінар в режимі онлайн стосовно програми кредитування 5-7-9. Спікером виступив – директор департаменту ПМСБ АТ «Альянс» Руслан Кисельов. Впродовж семінару, де на зв’язку були всі регіони України, було налано вичерпні відповіді стосовно всіх питань які стосуються Урядової програми доступних кредитів.

Нагадаємо, що державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України з метою спрощення доступу мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування. Контроль за реалізацією програми покладений на Фонд розвитку підприємництва (ФРП). ФРП є фінансовою установою, засади для функціонування якої були закладені ще в 1996 році в рамках реалізації програми Федерального Уряду Німеччини “ТРАНСФОРМ” з підтримки процесу реформ в Україні. ФРП був створений під назвою «Німецько-український фонд» на підставі Указу Президента України від 01 червня 1998 року № 574/98 та постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1999 року № 628. Згідно з наказом Міністерства фінансів України № 5 від 11 січня 2020 року було змінено найменування фонду на «Фонд розвитку підприємництва». ФРП є правонаступником всіх прав та зобов’язань Німецько-українського фонду. Єдиним учасником ФРП є Уряд України в особі Міністерства фінансів України.

ІСС Ukraine долучився до заходів Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в частині освітніх програм для підприємців, які хочуть стати учасниками програми