ІСС UKRAINE провела тренінг для урядовців стосовно практичного застосування ІНКОТЕРМС® 2020

Генеральний секретар ІСС Ukraine Дарія Заболотня та Директор департаменту з зовнішньої економічної діяльності Микола Ларін провели практичний тренінг семінар для урядовців стосовно застосування ІНКОТЕРМС® 2020. Була зібрана аудиторія, яка безпосередньо має відношення до зовнішньо-економічної дільності. У рамках заходу були надані роз»яснення щодо усіх змін, а також щодо їх правильного застосування.

Як відомо, з 1 січня 2020 року у світі вступають в дію прийняті ІСС правила по використанню термінів для внутрішньої та міжнародної торгівлі ІНКОТЕРМС® 2020 року.

Правила ІНКОТЕРМС® 2020 пропонують простіше і чіткіше уявлення щодо всіх термінів, включаючи ревізовану мову правил, розширене вступне пояснення щодо застосування правил, пояснювальні нотатки, а також змінені статті аби краще показати логіку постачання товарів.ICC Ukraine має виключне ексклюзивне право на використання торгової марки ІНКОТЕРМС® в Україні, офіційне розповсюдження нової редакції правил ІНКОТЕРМС®2020 в Україні, а також на проведення навчальних семінарів з питань застосування нових правил на практиці.