ІСС UKRAINE презентує нове видання – типовий контракт мтп міжнародної купівлі-продажу (для виробленої продукції)

Шановні колеги, більшість з вас вже встигла ознайомитися з новими умовами поставки товарів – ПРАВИЛАМИ ІНКОТЕРМС®2020, які почали діяти в Україні та всьому світі з 1 січня 2020 року.

ПРЕЗЕНТУЄМО НОВУ ОФІЦІЙНУ ПУБЛІКАЦІЮ МТП УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!!!!

          Перед Вами абсолютно новий «драфт» ЗЕД-контракту на поставку виробленої продукції, який вже включає в собі останні зміни уніфікованої міжнародної практики укладання та виконання зовнішньоекономічних контрактів, у тому числі із застосуванням редакції правил Інкотермс®2020 на наступні 10 років.

У новій публікації Ви знайдете багато цікавої інформації, власне «драфт» типового контракту (Загальні та Особливі умови), який вже можна застосовувати з 2020 року на практиці всім українським суб’єктам ЗЕД та численні додатки до нього:

  • пояснення до нової редакції правил Інкотермс®2020;
  • Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів 1980 року, яка ратифікована Україною;
  • пояснення Секретаріату ЮНСІТРАЛ щодо Віденської конвенції 1980 року
  • зразки заповнення контракту тощо.

БОНУС!

          Беручи до уваги події, які український та світовий бізнес пережили у зв’язку з COVID-19, а також ажіотажем навколо теми форс-мажору, КОЖЕН замовник Типового контракту МТП міжнародної купівлі-продажу отримає БЕЗКОШТОВНО українську версію оновленої публікації МТП (публ. МТП № 650) «Застереження МТП 2003 про форс-мажор та Застереження МТП 2003 про ускладнення». Ці застереження значно допоможуть вітчизняному бізнесу при складанні зовнішньоекономічного контракту в тій його частині, яка стосується саме застереження про форс-мажор або застереження про ускладнення.

Детальніше на офіційному оновленому сайті WWW.INCOTERMS2020.COM.UA

E-mail: iccpublications2020@gmail.com

Тел. +38 095 158 82 46