Інститут ICC відзначив своє 40-річчя

Інститут ICC був вперше створений у 1979 році за ініціативи П’єра Лаліва, екс-генерального секретаря Міжнародного арбітражного суду ICC та партнера-засновника паризької юридичної фірми Derains & Gharavi. Його метою було стимулювати інновації у розвиток права та глобальної ділової практики шляхом досліджень та тренінгів.
Коментуючи мету створення інституту, нинішній голова пан Дерен сказав: «Інститут ICC здобув міжнародну популярність завдяки більш ніж  200 прихильникам з усього світу, включаючи топ-практиків у міжнародному бізнесі, науковців та дослідників. Його ціль зміцнення зв’язків між цими професіоналами. Учасникам пропонуються різні теми для досліджень, що надає Інституту багатий досвід у багатьох галузях міжнародного права та практик».
Хоча світ змінився з моменту заснування Інституту, його місія залишається такою ж. Сьогодні його члени з понад 50 країн тісно співпрацюють з Міжнародними центрами арбітражних судів ICC, щоб розвинути ініціативи з розбудови юридичних практик – з цілої низки тем, пов’язаних з міжнародним комерційним законодавством.
Найла Комер-Обеід, член інституту та засновник партнера юридичної фірми OBEID, що базується в Лівані, наголосила:
«Інститут ICC був і залишатиметься центром для ділових та освітніх можливостей у світовій економіці, що швидко розвивається. Вдосконалюючи зв’язки між юридичною професією, керівниками бізнесу та науковцями, Інститут створив інноваційний форум для розвитку практик міжнародного комерційного права і, безумовно, продовжить процвітати в майбутньому “.
Урочисте відзначення ювілею відбулося на Паризькому салоні мистецтв після завершення щорічної конференції. Захід зібрав понад 115 учасників з 30 країн, впродовж якого йшлося про нове бачення арбітражів у світі який змінюється.