ICC Ukraine вшановано особливою відзнакою від всеукраїнського журналу «Дипломат»

Від Українського національного комітету Міжнародної Торгової палати нагороду отримала Генеральний секретар Дарія Заболотня. При цьому вона зазначила, що це оцінка діяльності всього колективу, і показник того, що вона іде у правильному напрямку. “На кінець цього року вдалося активізувати роботу з дипломатичними представництвами та місіями стосовно налагодження більш інтенсивних комунікацій між українськими та закордонними діловими колами. Проведена низка перемовин, стосовно конкретних планів, проведення найрізноманітніших міжнародних бізнес-заходів за участю ІСС Ukraine з метою розширення ринків збуту закордоном, та залучення в Україну іноземних інвесторів”, – наголосила Дарія Олегівна. Також додавши, що в цьому сподівається, посильну допомогу надасть і журнал «Дипломат», як знане і поважне видання, яке читають в усіх іноземних представництвах.
Нагородження відбувалося в ході святкового світського рауту, яке влаштувало видання з нагоди 3 річниці від свого першого випуску. Серед запрошених були представники державної влади, ділових кіл та шоу-бізнесу, дипломатичних місій, торгових палат України, ЗМІ.
ICC Ukraine дякує за запрошення та за отримання нагороди та висловлює щирі вітання засновникам та головному редактору журналу Олені Салисті.