ICC Ukraine провів загальні збори та засідання правління

Традиційно на кінець року, в Києві Український національний комітет Міжнародної Торгової палати проводить Загальні збори та Засідання правління. Члени ICC Ukraine, керівники регіональних представництв, гості, журналісти збираються разом, аби підбити підсумки за рік, що минув, розповісти про досягнення та ухвалити план на наступний річний період.

За словами Президента ІСС Ukraine Володимира Щелкунова 2019 рік був напружений, особливо в контексті подій які відбувалися в Україні, ротації влади, комітету довелося працювати дуже напружено. Бізнес не тільки вистояв, але й активно розвивався. Україна посіла своє місце у першій десятці серед країн найбільш привабливих для інвестицій. І в цьому є також заслуга комітету.

Також Володимир Щелкунов наголосив, що ICC Ukraine стабільно і системно продовжує працювати, активно долучився до формування оновленої комунікаційної стратегії між бізнесом та владою, бере участь у загальноукраїнських проєктах, використовує всі важелі що існують для здорового лобіювання інтересів українського бізнесу не тільки на теренах України, але і світу. Серед найбільш значущих проєктів цього року можна назвати впровадження технологій “HYDROFLOW” (Олександр Андріанов) , робота в напрямку спрощенні процедур торгівлі (Олег Платонов), життя в стилі «ЕКО» (Тарас Демкура), участь в супроводження інвестпроєкт в Херсонській області (Анатолій Хоменко), програми діджиталізація (Володимир Демура), активна робота соціально-приватно партнерства та створення найліпших умов для інвестклімату у Львівській області Михайло Коропецький, медичний туризм Ганна Гучок, та багато інших.

Серед проєктів, які анонсовані на наступний рік – це ЕКСПО 2020 в Дубаї, де ІСС Ukraine є член організаційного комітету (Дарія Заболотня), електронний майданчик E-Bridge (Олег Ситник), Інкотермс 2020, тощо.

УНК МТП вважає дуже вдалими для бізнесу, а відповідно і для себе результати 2019 року, про що зокрема засвідчили і позиція Штаб-квартири ІСС в Парижі, візит до якої делегації комітету відбувся нещодавно. ІСС Ukraine визнано одним з найактивніших національних комітетів серед усіх інших.