ICC UKRAINE провів круглий стіл виробників харчової промисловості експорт 2020 Україна

Головною темою заходу була «Вихід продукції на ринок ЄС». Вже майже 6 років, відповідно до підписаних Україною з Євросоюзом угод, Київ має бізнес преференції відповідно до запущеної Зони вільної торгівлі. Але і досі цим правом скористалися набагато менше компаній ніж очікувалося. Головні проблеми – практичні навички виходу на ринки ЄС, підготовка власного виробництва, впровадження системи НАССР, відповідність ІSO. Відтак на конференції були присутні фірми, які вже мають досвід просування власної продукції на європейський ринок, готові були поділитися ним.

Безпосередньо організатором заходу виступила директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності ICC Ukraine Олена Середа.

Також ключовими темами були – Реєстрація діяльності та фінальна ставка оподаткування в кожній країні ЄС;
– Працюючі європейські інвестиційні програми з підтримки експорту;
– Площадки та способи для пошуку клієнтів та партнерів;
– Маркетингове просування для виходу на ринок ЄС “з нуля”;
– За якими словами покупці з європейських країн шукають товари з України;

Але разом з ринком ЄС, присутні могли познайомитися з перспективами експорту власної продукції і до інших країн. На заході були присутні представники дипломатичних торгівельних місій Греції, Туреччини, Ізраїля, ПАР.

На круглому столі були презентовані новітні розробки у сфері харчування, що сприятиме науково-технічному та технологічному оновленню виробництва, підвищенню рівню конкурентоспроможності вітчизняної продукції та її популяризації, рекламування високоякісних товарів та послуг українських виробників, розвитку конкурентоспроможності, та співпраці областей України, популяризації серед підприємств нових форм маркетингових комунікацій, дизайну, та рекламних технологій.

Цей захід є першим серед цілої низки круглих столів, які ІСС Ukraine планує організувати по всім регіонам України. Комітет і надалі готовий надавати учасникам нашого Міжнародного комітету промоцію на глобальному маркеті.