ICC Ukraine оприлюднило відкритий лист до Верховної Ради України

Відкритий лист до Голови Верховної Ради
Народних Депутатів України

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ІСС Ukraine), який представляє інтереси українських та міжнародних компаній, вірний своїм принципам стояти на захисті підприємництва, керуючись настановами та рішеннями Штаб-квартири ІСС, найпотужнішої бізнес Асоціації у світі звертається до Верховної Ради України.

Шановний пане Голово Верховної Ради України, Дмитро Олександрович!
Шановні Народні Депутати!

Ми, український бізнес засвідчуємо Вам свою повагу!
В цей непростий час, ми готові підставити плече державі, разом з нею нести всі знегоди тяжкого часу, і докладати максимум зусиль аби вистояти.

Світ спіткала велика біда. Бізнес в один голос, через ІСС, міжнародну інституцію, яка об»єднує більш як 42 мільйона компаній по всьому світу, закликало Уряди всіх країн докласти максимум зусиль у боротьбі з пандемією коронавірусу COVID-19, який значно посилює ризики що наступають у зв»язку з економічною кризою. Наш голос було почуто на найвищому рівні, результатом чого стало безпрецедентне рішення очільників провідних країн на останньому Саміті G-20 оголосили готовність вкласти у глобальну економіку понад 5 трильйонів доларів для подолання негативних наслідків пандемії.
Ми готові встати разом з Вами на захист людства і країни. Нам треба лише підтвердження Вашої політичної волі рухатися з нами в єдиному напрямку.

Міжнародна спільнота розуміючи небезпеку ситуації взяла на себе відповідні зобов»язння. В цей непростий час, якщо одна із держав проявить слабкість і зробить невірний крок, це може спричинити ефект доміно.

Таким неправильним рішенням може стати не прийняття двох знакових законопроєктів на найближчому позачерговому засіданні Верховної Ради. А саме ці рішення повинні забезпечити співпрацю України з Міжнародним Валютним Фондом за програмою розширеного фінансування (EFF), а також для отримання кризових коштів, спрямованих на підтримку України в боротьбі з коронавірусом.

Ця програма важлива для України як ніколи. В умовах скорочення експортних надходжень, виведення капіталів нерезидентами України, зменшення валютних переказів заробітчан, боргового навантаження – невиконання взятих на себе зобов»язань Україною призведе до неотримання фінансування. В нинішніх умовах це прямий шлях до ДЕФОЛТУ.
Дефолт в Україні матиме не тільки катастрофічні наслідки для економіки, бізнесу та рівня соціального життя. Національний дефолт може спричинити ланцюгову реакцію у світі.
Ми звертаємося до Вас, зважити всі ризики та небезпеки, які очікують на Україну і світ від Вашого рішення, і зробити правильний крок.
Будемо єдині в цей важкий час.

Шануймося,

Президент УНК МТП (ІСС Ukraine)

Член Світової Ради МТП                  Щелкунов В.І.