ЕСО-сертивфікат від ІСС Ukraine отримала стоматологічна клініка в Тернополі

Вже у перші дні 2020 року авторитетна клініка стоматології родини Прощин (Тернопіль) отримала ЕСО-сертифікат від Міжнародної торгової палати ICC Ukraine та Національної туристичної організації!

Нагородження подібним сертифікатом гарантує, що заклад турбується про клієнтів та їхнє здоров’я, з повагою ставиться до збереження довкілля та використовує прогресивні методи ведення бізнесу. Клініка стоматології родини Прощин – це команда з високими стандартами якості та постійним професійним ростом, яка вже 22 роки турбується про посмішки своїх друзів-клієнтів, використовуючи інноваційні цифрові технології.

«Життя в стилі ECO» – це проєкт, який пропагандує сучасний підхід до споживання і ведення бізнесу, гармонії в житті, принципами якого є збереження довкілля, краса, здоров’я, активний спосіб життя, довголіття, бажання вчитися і розвиватися; бажання розпочати та розвивати власну справу, засновану на цінностях.

У 2019 р. відбулася ціла низка презентацій проєкт «Життя в стилі ECO» в регіонах України, де свою зацікавленість проявили, як місцеві адміністрації, бізнес, так і громадськість. Адже питання збереження довкілля сьогодні стоять особливо гостро – це відомо усім.

Весь світ сьогодні вже почав робити кроки для збереження довкілля: забороняють одноразові вироби з пластику, працюють над підвищенням доступності водопровідної питної води та відмовляються фосфатовмісних засобів тощо.
Україна, хоч можливо і не так активно, як хотілося б, але теж наслідує світовий досвід. На думку куратора проєкту, Віце-Президента ІСС Ukraine Тараса Демкури, корінь проблеми – це недостатній рівень екологічної свідомості в Україні – як у пересічних громадян, так і у бізнесу та влади. Багато хто, можливо, десь щось чув, але насправді не усвідомлює глибини проблеми, і який насправді згубний ефект це має на наше власне здоров’я. Адже екологічні заходи – це не лише про збереження популяції тварин чи наведення чистоти на вулицях. Насправді усі ці шкідливі речовини, які потрапляють у ґрунт, воду чи повітря зі сміттям, змивними водами просто осідають в нашому організмі, вкорочують нам віку та створюють передумови для більших витрат на лікування.
Започатковуючи проєкт була поставлена мета дозволити як окремим домогосподарствам так і цілісним бізнесам турбуватися про здоров’я та довголіття родини, близьких, клієнтів, значно економити витрати на господарську діяльність, надавати доступ до запатентованої, екологічно безпечної продукції, а головне – допомагати зберегти планету для майбутніх поколінь!

Приємно, що проєкт підтримали такі ЕСО-Амбасадори, як Мирослава Уляніна, Соломія Вітвітська, Оксана Муха, Маргарита Січкар, Ян Степаненко, Георгій Бущан та інші.
У 2019 р. наші ЕСО-сертифікати отримали ресторани, клініки, готелі з різних регіонів. Серед них: Сімейний ресторан Veranda on the river (Київ), «Самогонна ресторація» (Тернопіль), ресторан Сімї Діми Борисова «RONIN» (Київ), п’ятизірковий готель Grand Hotel Lviv Luxury & Spa (Львів), готель «Буковина» (Чернівці), готель «Київська Русь» (Східниця), ресторан «YUMMY» (Івано-Франківськ), клініка «NeoClinic» (Тернопіль) та ще більш як 150 закладів та 370 домогосподарств минулого року одержали відзнаки та вирішили долучитися до спільноти екологічно відповідальних громадян!