Про Онлайн платформу ICC Ukraine

Проект Онлайн Платформи ICC Ukraine є розробкою ТОВ "Смарт Ай Ді Технолоджі". На даний час проект знаходиться в обслуговуванні ТОВ "Смарт Ай Ді Технолоджі". адмініструється співробітником компанії Чеславський Олегом Євгеновичем.

Проект розроблений з урахуванням провідних практик і рекомендацій з кібербезпеки. Періодично проходить зовнішні аудити спеціалістів з кібербезпеки.

Про платформу

Маючи практично 15 річний досвід роботи з різними середовищами розробки у 2015 році нами було прийняте рішення відмовитись від використання традиційних фреймворків та CMS та перейти на власний написаний на мові Python. На базі даного фреймворку також була створена і CMS власної розробки - PytSite CMS.

Особливості системи управління сайтом Pytsite CMS

1. Модульна архітектура

Ядро системи являє собою набір невеликих модулів, пов'язаних між собою високорівневим API. На відміну від монолітної архітектури, використовуваної в ряді популярних конкурентних рішень, архітектура нашої CMS дозволяє порівняно легко і швидко додавати нову функціональність, автоматизувати тестування існуючої, а також в цілому скоротити витрати на розробку і підтримку кінцевих продуктів.

2. Продуктивність

Грамотне використання апаратних ресурсів серверних платформ, багатозадачності, багатопоточності ефективне управління пам'яттю, ретельна оптимізація коду, використання останніх версій засобів розробки - все це дозволяє добитися найвищої з можливих продуктивності та «чуйності» системи при високих навантаженнях навіть при наявності достатньо скромного апаратного обладнання.

3. Вимога до ресурсів

Завдяки ретельно продуманій архітектурі і постійної оптимізації кодової бази, система дуже невимоглива до обчислювальних ресурсів і може бути розгорнута навіть на недорогих хостинг-майданчиках. Розмір архіву ядра Pytsite CMS становить всього 3 мегабайта на диску, а для роботи типового сайту-візитки потрібно трохи більше 50 кілобайт RAM на один процес сервера додатків.

4. Підтримка розширень

Завдяки модульній архітектурі та зручному Plugin API функціональність CMS може розширюватися практично безмежно, в тому числі і сторонніми розробниками.

5. Багаторівнева система кешування

Використання кешу на різних рівнях роботи системи дозволяє збільшити продуктивність в десятки, а в деяких випадках і в сотні разів, знизивши навантаження на процесор, базу даних і підсистему введення-виведення, що знову-таки, дозволяє заощадити на утриманні серверного господарства.

6. Власний ODM

Усередині системи робота з базою даних здійснюється за допомогою Object Document Mapper, який розробляється і підтримується нашими розробниками. Використання цього інструменту дозволяє значно прискорити розробку бізнес-логіки додатка і позбавити сторонніх розробників від необхідності вникати в низькорівневі деталі роботи з конкретною СУБД.

7. Абстракція файлового сховища

Дозволяє організувати зберігання призначених для користувача файлів будь-яким зручним способом, починаючи з локального диска сервера, закінчуючи мережами доставки контенту і хмарними сховищами. В окремих випадках це може заощадити чималі суми за рахунок того, що ви отримуєте свободу у виборі файлового сховища, що не прив'язаного до основного хостингу.

8. Багатомовність

Потенційно система може підтримувати необмежену кількість мов. Дані локалізації зберігаються в простому YML-форматі, що значно спрощує розробку і підтримку багатомовності. На сьогоднішній момент ядро ​​системи і існуючі розширення локалізовані для трьох мов: російська, українська і англійська.

9. Вбудований HTTP API

Простий у вивченні і роботі HTTP API дозволяє розробникам додатків і розширень легко отримувати готові RESTful-інтерфейси для зв'язку Pytsite CMS з зовнішніми системами, будь то інші CMS або мобільні додатки.

10. Просунута система управління доступом

В ядро ​​Pytsite CMS вбудована підтримка облікових записів, необмеженої кількості груп і правил доступу. Будь-який компонент системи може гнучко налаштовуватися з панелі управління під потреби конкретного додатка.

11. Оновлення

Оновлення ядра і розширень автоматизовано, що значно економить час системних адміністраторів.

12. Панель адміністратора

Зручна у всіх сенсах панель адміністрування з підтримкою мобільних пристроїв.

13. Теми

Можливість використання необмеженої кількості тем оформлення.

14. WYSIWYG-редактор

Вбудований візуальний редактор дозволяє навіть початківцям контент-менеджерам без праці розібратися з ним і швидко включитися в роботу. Серед усього іншого варто відзначити зручний завантажувач зображень з автоматичною оптимізацією їх розміру, а також вставку відео-програвачів.

15. Коментування

Вбудована система коментарів.

16. Додаткові інструменти

Автоматичне формування RSS, sitemap і robots.txt.

17. Імпорт контенту

Через RSS.

18. Реєстрація нових облікових записів і авторизація

За допомогою логіна та пароля, використовуючи Google Sign In, uLogin, govID.

19. Інтеграція систем аналітики

Google Analytics, Yandex Metrika.

20. Захист даних

Захист БД виробляється на двох рівнях:

  • на рівні пароля;
  • на рівні користувача (захист облікових записів користувачів і ідентифікованих об'єктів).

Так само використовується мандатне управління, тобто розмежування доступу суб'єктів до об'єктів даних, засноване на атрибуті конфіденційності інформації, яка міститься в об'єктах, і на офіційному дозволі (допуску) суб'єктів звертатися до інформації такого рівня конфіденційності.

21. Різне

Форма зворотнього зв'язку, AddThis, Google Custom Search Engine, Google Maps.

Дивіться також

Можливості Онлайн платформи ICC Ukraine Технології