ICC Ukraine стало співорганізатором другого бізнесфоруму ГУАМ

Захід під назвою «Державно-приватне партнерство в реалізації ключового проекту ГУАМ зі сприяння торгівлі та транспорту» пройшов у рамках зустрічі глав урядів держав-членів за підтримки Секретаріату й урядів Азербайджану, Грузії, Молдови та України.

За словами Голови ділової ради ГУАМ, Президента ІСС Ukraine Володимира Щелкунова потенціал об’єднання далеко не розритий. Але в першу чергу слід рухатися в тих напрямках, які найбільше потребує бізнес. Адже саме він є головною рушійною силою розвитку взаємовигідних відносин. І в пергу чергу слід вирішувати ті проблеми, які на порядок денний ставлять саме ділові кола країн ГУАМ.

Учасники офіційних делегацій держав – членів об»єднання та Міжнародного торгового клубу в Україні, представники бізнес-асоціацій й Асоціації ділового співробітництва ГУАМ обговорили державно-приватне партнерство в реалізації ключових проєктів ГУАМ – створення зони вільної торгівлі та розвиток транспортного коридору ГУАМ для налагодження прямих контактів підприємців, зародження нових ідей і проєктів співробітництва в різних сферах.

Для довідки: Організація за демократію та економічний розвиток – ГУАМ є міжнародною регіональною організацією, яка заснована Грузією, Україною, Азербайджаном і Молдовою 10 жовтня 1997 року та створена 23 травня 2006 року.

Основними цілями ГУАМ є утвердження демократичних цінностей; забезпечення верховенства права і поваги прав людини; забезпечення сталого розвитку; зміцнення міжнародної та регіональної безпеки та стабільності; поглиблення європейської інтеграції, а також розширення економічного та гуманітарного співробітництва; розвиток соціально-економічного, транспортного, енергетичного, науково-технічного та гуманітарного потенціалу сторін.